KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12577420

nr 1257 7420

Träsnitt

2 st, Japan. Motivet: 22x34

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 27 maj 2019
kl 20:20:02